Pro partnery

Pro partnery

V rámci tohoto projektu podporujeme zejména sportovní aktivity sociálně hendikepovaných dětí.
 
K realizaci získáváme prostředky a podporu pořádáním sportovních akcí, benefic, od sportovních organizací a podniků i od sportovců samotných.

Pokud pořádáte nebo se chystáte pořádat sportovní akci, výkon či podnik a chtěli by jste se zapojit do této aktivity nebo získat pomoc a podporu, neváhejte nás kontaktovat.


Nabídka partnerům na podporu seriálu sportovních akcí:

[ PROJEKT „SPORT POMÁHÁ“]


O CO SE JEDNÁ: V rámci neziskového projektu „SPORT POMÁHÁ“ pořádáme mj. i řadu cyklistických akcí (závodů). Kromě tradičních závodů v silniční cyklistice od loňska i zcela nový typ cyklistického závodu určený pro všechny výkonnostní i věkové skupiny, při kterém se cyklisté snaží zajet, co nejlepší čas na měřených rychlostních zkouškách, do kterých startují jednotlivě s časovým intervalem a které jedou formou časovky. Tyto rychlostní zkoušky jsou rozprostřeny po stanovené trati. Mezi jednotlivými rychlostními zkouškami cyklisté přejíždějí volnějším pohodovým nezávodním tempem, ale zároveň tak, aby splnili časový limit na absolvování celé trati.

OBDOBÍ AKCÍ: duben – září 2015

NAPLÁNOVANÉ AKCE K POČÁTKU ROKU 2015: 3x Hromadný silniční závod, 3x Cyklistická rallye, 1x Závod Pražského MTB poháru, 1x Běžecký výběh na Sněžku, 1x Sportovní akce děti dětem s beneficí

PŘÍPRAVA AKCE: Jedná se o komplexní záležitost zahrnující jak organizační tak ekonomické faktory. Od plánování tratě a měřených rychlostních zkoušek, získání všech povolení, projektu dopravního značení a rozhodnutí o zvláštním využití komunikace přes propagaci závodu, vytvoření webových stránek závodu, registrace účastníků, pronajmutí prostoru pro zápis závodníků i vyhlášení výsledků, značení trati a měřených rychlostních zkoušek, pronájem čipové časomíry, zajištění její obsluhy a elektronického zpracování výsledků až po přípravu občerstvovacích stanic na trati, cen pro vítěze i losovaných cen a následný úklid.

FINANCE: I přestože využíváme dobrovolnou pomoc členů sdružení, partnerů, fanoušků a sympatizantů bez významných finančních nákladů se příprava a realizace akce neobejde. Pokud se podaří akci zajistit sponzorsky, věnujeme jak startovné, tak i další prostředky ve prospěch dobročinných aktivit občanského sdružení.

Občanské sdružení ANO, ANO
(více ZDE) a jeho projekt Sport pomáhá.
V rámci projektu Sport pomáhá OS ANO, ANO podporuje zejména sportovní aktivity sociálně hendikepovaných dětí. K realizaci získává prostředky a podporu pořádáním sportovních akcí, benefic, od sportovních organizací a podniků i od samotných sportovců.
Startovné a dary putují na účet veřejné sbírky OS ANO, ANO osvědčená podS-MHMP/1828236/2014, číslo jednací 105880/2015 dne 22.1.2015, číslo účtu: 2700713318/2010


Pokud se chcete podílet na pořádání či sponzoringu akce, seriálu akcí nebo projektu, kontaktujte nás e-mailem sportpomaha@email.cz nebo telefonicky 602 481 465.

Co Vám můžeme nabídnout v rámci smluvního vztahu?
 • Prezentaci Vaší firmy
  • na webových stránkách akci
  • na startu, v průběhu a cíli závodu
  • na sociálních sítích
  • při slavnostním vyhlášení vítězů
  • v rámci projektu Sport pomáhá
  • dle dohody: dresy, auta, publikace a jiné